Migrate Silverstripe (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Path
nl: Pad

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Migrate
nl: Migreren
