Migrate Silverstripe (1.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Path
oc: Camin

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)
