Migrate Silverstripe (1.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Path
ro: Cale

en: Created
ro: Creat

en: Migrate
ro: Migrare
