Migrate Silverstripe (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Content
tr: İçerik

en: Path
tr: Yol

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Migrate
tr: Taşı
