Migrate Silverstripe (1.0.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Path
uk: Шлях

en: Created
uk: Створено

en: Migrate
uk: Міграція
