Migrate Silverstripe (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Content
vi: Nội dung

en: Path
vi: Đường dẫn

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi
