Migrate Silverstripe (1.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء
