Migrate Silverstripe (1.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Migrate
az: Mirasiya
