Migrate Silverstripe (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན
