Migrate Silverstripe (1.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita
