Migrate Silverstripe (1.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Migrate
eu: Migratu
