Migrate Silverstripe (1.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: Path
fr: Chemin

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Migrate
fr: Migrer
