Migrate Silverstripe (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: Path
hi: मार्ग

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित
