Migrate Silverstripe (1.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Path
hu: Útvonal

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Migrate
hu: Költöztetés
