Migrate Silverstripe (1.0.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: Path
ja: パス

en: Created
ja: 作成

en: Migrate
ja: 移行
