Migrate Silverstripe (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Path
ne: मार्ग

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको
