Migrate Silverstripe (1.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Path
pl: Ścieżka

en: Created
pl: Utworzono

en: Migrate
pl: Migracja
