Migrate Silverstripe (1.0.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Path
ru: Путь

en: Created
ru: Создано

en: Migrate
ru: Миграция
