Migrate Silverstripe (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Path
ta: பாதை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Migrate
ta: புலம்பெயர்ப்பு
