Migrate Tools (6.0.0) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel
