Migrate Tools (6.0.0) - en to fr translation catalogue (31 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Import
fr: Importer

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: Update
fr: Mettre à jour

en: View
fr: Voir

en: Imported
fr: Importé

en: Ignored
fr: Ignoré

en: Process
fr: Traiter

en: Operation
fr: Opération

en: Pending
fr: En attente

en: Query
fr: Requête

en: Source type
fr: Type source

en: Failed
fr: Échec

en: Run
fr: Exécuter

en: Execute
fr: Exécuter

en: Machine name
fr: Nom système

en: Source Type
fr: Type de source

en: No fields
fr: Pas de champ

en: Machine Name
fr: Nom système

en: Severity level
fr: Niveau de sévérité

en: Rollback
fr: Revenir en arrière

en: Limit to:
fr: Limiter à :

en: No messages for this migration.
fr: Pas de message pour cette migration.

en: Messages of %migration
fr: Messages de %migration
