Migrate Tools (6.0.0) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Import
sk: Importovať

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Total
sk: Celkom

en: Ignored
sk: Ignorovaný

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Process
sk: Spracovanie

en: Operation
sk: Operácia

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Messages
sk: Správy

en: Source
sk: Zdroj

en: Query
sk: Dotaz

en: Source type
sk: Typ zdroja

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Description:
sk: Popis:

en: Execute
sk: Spustiť

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Machine Name
sk: Strojový názov
