Migrate Tools (6.0.0) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Overview
sv: Översikt

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: Import
sv: Importera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Update
sv: Uppdatera

en: View
sv: Visa

en: Total
sv: Totalt

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Destination
sv: Mål

en: Process
sv: Behandla

en: Operation
sv: Funktion

en: Pending
sv: Väntar på

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Source
sv: Källa

en: Query
sv: Databasfråga

en: Source type
sv: Källtyp

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Description:
sv: Beskrivning:

en: Execute
sv: Verkställ

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Migration
sv: Migrering

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Severity level
sv: Säkerhetsnivåer

en: Tools to assist in developing and running migrations.
sv: Verktyg för att hjälpa till att utveckla och köra migrering.
