Migrate Tools (6.0.0) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Overview
ur: جائزہ

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Update
ur: تجدید

en: View
ur: مشاہدہ کریں
