Migrate Tools (6.0.1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Import
be: Імпарт

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: N/A
be: Не даступна

en: Operation
be: Аперацыя

en: Pending
be: Чакае

en: Source
be: Крыніца

en: Machine name
be: Машынная назва
