Migrate Tools (6.0.1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Total
ga: Iomlán

en: Pending
ga: Ar feitheamh
