Migrate Tools (6.0.1) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: View
hu: Megtekintés

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Imported
hu: Importált

en: Ignored
hu: Mellőzve

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Destination
hu: Cél

en: Process
hu: Folyamat

en: Operation
hu: Művelet

en: Pending
hu: Függőben

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Source
hu: Forrás

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Source type
hu: Forrás típusa

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Run
hu: Futás

en: Description:
hu: Leírás:

en: Execute
hu: Végrehajt

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Migration
hu: Költöztetés

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Severity level
hu: Súlyossági szint

en: Unprocessed
hu: Feldolgozatlan

en: No messages for this migration.
hu: Nincsenek üzenetek ehhez a migrációhoz.
