Migrate Tools (6.0.1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Import
nn: Importer

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
