Migrate Tools (6.0.1) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Import
pl: Importuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: View
pl: Widok

en: Total
pl: Razem

en: Imported
pl: Zaimportowano

en: Ignored
pl: Ignorowany

en: N/A
pl: niedostępne

en: Destination
pl: Cel

en: Process
pl: Proces

en: Operation
pl: Czynność

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Source
pl: Źródło

en: Query
pl: Zapytanie

en: Source type
pl: Typ źródłowy

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Run
pl: Uruchom

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Migration
pl: Migracja

en: No fields
pl: Brak pól

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Severity level
pl: Poziom ważności

en: Rollback
pl: Cofnij

en: Limit to:
pl: Ogranicz do:
