Migrate Tools (6.0.4) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Import
ast: Importar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: View
ast: Vista

en: N/A
ast: N/D

en: Operation
ast: Operación

en: Failed
ast: Falló
