Migrate Tools (6.0.4) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Import
et: Impordi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: Total
et: Kokku

en: Ignored
et: Eiratud

en: N/A
et: Puudub

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Process
et: Protsess

en: Operation
et: Operatsioon

en: Pending
et: Ootel

en: Messages
et: Sõnumid

en: Source
et: Allikas

en: Query
et: Päring

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Execute
et: Rakenda

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Migration
et: Migreerimine

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Severity level
et: Ohuaste
