Migrate Tools (6.0.4) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Import
fi: Tuo

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: View
fi: Näytä

en: Total
fi: Yhteensä

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Destination
fi: Kohde

en: Process
fi: Suorita

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Pending
fi: Odottaa

en: Messages
fi: Viestit

en: Source
fi: Lähde

en: Query
fi: Kysely

en: Source type
fi: Lähdetyyppi

en: Description:
fi: Kuvaus:

en: Execute
fi: Suorita

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Migration
fi: Migraatio

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Severity level
fi: Vakavuusaste
