Migrate Tools (6.0.4) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Import
gu: આયાત

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Destination
gu: લક્ષ્યસ્થાન

en: Process
gu: પ્રક્રિયા

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું
