Migrate Tools (6.0.4) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Message
ta: செய்தி

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: View
ta: பார்

en: N/A
ta: இல்

en: Destination
ta: இலக்கு

en: Process
ta: செய்முறை

en: Operation
ta: செயல்

en: Messages
ta: செய்திகள்

en: Source
ta: மூலம்

en: Failed
ta: தோல்வி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
