Migrate Tools (6.0.5) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Import
ps: واردول

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: Error
ps: تیروتنه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Source
ps: سرچينه

en: Query
ps: پوښتنه
