Migrate Tools (8.x-4.0-beta1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: N/A
gl: N/D

en: Destination
gl: Destino

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Source
gl: Orixe

en: Query
gl: Consulta

en: Source type
gl: Tipo de fonte

en: Description:
gl: Descrición

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Machine Name
gl: Nome de sistema

en: Severity level
gl: Nivel de gravidade
