Migrate Tools (8.x-4.0-beta2) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: View
dz: སྟོན་
