Migrate Tools (8.x-4.0-beta2) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: View
el: Προβολή

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Options
el: Επιλογές

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Destination
el: Προορισμός

en: Process
el: Επεξεργασία

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Source
el: Πηγή

en: Query
el: Ερώτημα

en: Description:
el: Περιγραφή:

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Definitions
el: Ορισμοί

en: Severity level
el: Επίπεδο σοβαρότητας
