Migrate Tools (8.x-4.0-beta3) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Import
hr: Uvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: View
hr: Pregled

en: Total
hr: Ukupno

en: Options
hr: Opcije

en: N/A
hr: N/D

en: Destination
hr: Odredište

en: Messages
hr: Poruke

en: Source
hr: Izvor

en: Execute
hr: Izvrši

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
