Migrate Tools (8.x-4.0-beta3) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Source
ug: مەنبە
