Migrate Tools (8.x-4.0-rc1) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Import
bg: Импортирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: View
bg: Прегледай

en: Total
bg: Общо

en: Options
bg: Параметри

en: Process
bg: Обработване

en: Messages
bg: Съобщения

en: Source
bg: Източник

en: Source type
bg: Тип на източника

en: Execute
bg: Изпълни
