Migrate Tools (8.x-4.0-rc1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: Source
ka: წყარო

en: Source type
ka: წყაროს ტიპი
