Migrate Tools (8.x-4.0) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Import
af: Voer in

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Options
af: Opsies

en: Source
af: Bron
