Migrate Tools (8.x-4.0) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය
