Migrate Tools (8.x-4.3) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Import
bs: Uvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: Messages
bs: Poruke

en: Source
bs: Izvor

en: Query
bs: Upit
