Migrate Tools (8.x-4.3) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Import
th: นำเข้า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: View
th: ดู

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Imported
th: การนำเข้ามาแล้ว

en: N/A
th: ไม่มี

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Messages
th: ข้อความ

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Query
th: สอบถาม

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Migration
th: การโยกย้าย

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง

en: Severity level
th: ระดับความรุนแรง
