Migrate Tools (8.x-4.5) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Overview
nl: Overzicht

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: Import
nl: Importeren

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Update
nl: Bijwerken

en: View
nl: Weergeven

en: Total
nl: Totaal

en: Imported
nl: Geïmporteerd

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Destination
nl: Bestemming

en: Process
nl: Verwerk

en: Operation
nl: Bewerking

en: Messages
nl: Berichten

en: Source
nl: Bron

en: Source type
nl: Brontype

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Migration
nl: Migratie

en: Last imported
nl: Laatst geïmporteerd

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Severity level
nl: Ernstniveau

en: No messages for this migration.
nl: Geen berichten voor deze migratie.

en: Messages of %migration
nl: Berichten van %migration
