Migrate Tools (8.x-4.5) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet
