Migrate Tools (8.x-4.0-rc1) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Import
he: יבוא

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: Total
he: סך הכל

en: Options
he: אפשרויות

en: N/A
he: -ללא-

en: Destination
he: יעד

en: Messages
he: מסרים

en: Source
he: מקור

en: Query
he: שאילתה

en: Source type
he: סוג מקור

en: Execute
he: ביצוע

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Migration
he: מיגרציה

en: Last imported
he: יבוא אחרון

en: Definitions
he: הגדרות

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Severity level
he: רמת חוּמרה
