Migrate Tools (8.x-5.0) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Import
mr: आयात

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Update
mr: अपडेट

en: View
mr: बघा

en: Total
mr: एकूण
